Ordu Haber – Ordu Times

NABİ AVCI, BAŞKAN GÜLER’İ ZİYARET ETTİ

NABİ AVCI, BAŞKAN GÜLER’İ ZİYARET ETTİ
  • GENEL / GÜNDEM
  • 14 Şubat 2020
  • NABİ AVCI, BAŞKAN GÜLER’İ ZİYARET ETTİ için yorumlar kapalı
  • 642 KEZ OKUNDU

Geçmişte Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı görevlerini yürütmüş Eskişehir Milletvekili, Avrupa Güvenlik ve İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Nabi Avcı çeşitli programlara katılmak üzere Ordu’ya geldi.

Prof. Dr. Nabi Avcı programlar öncesi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Güler, planlanan ve sürdürülen projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

“ROL MODEL BİR İNSAN”

Prof. Dr. Nabi Avcı’yı Ordu’da ağırlamaktan dolayı son derece memnun olduğunu söyleyen Başkan Güler, “Değerli dostum Prof. Dr. Nabi Avcı Bey Ordu’muzu ziyaret etti. Kıymetli kardeşimi burada ağırlamaktan son derece memnunum. Bizim için hayatımızda önemli yeri olan rol model bir insan. Hem Ordu’muzda kendisini ağırlayacağız hem de sabırsızlıkla beklediğimiz konferansına katılacağız” dedi.

“BİRLİKTE GENÇLİK YILLARIMIZA DÖNDÜK”

Ordu ziyaretinin kendisi için bir tazelenme olduğunu belirten Prof. Dr. Nabi Avcı, “Bugün Ordu’da eski dostum, gençlik arkadaşım Hilmi Bey’i makamında ziyaret edelim ayrıca Ordu’daki kardeşlerimizle bir konferans vesilesiyle buluşalım diye buradayız. Değerli kardeşime bu nazik davet için çok teşekkür ediyorum. Bu davet benim için bir tazelenme oldu. Birlikte gençlik yıllarımıza döndük” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ