Ordu Haber – Ordu Times

KUMRU BÜYÜKŞEHİR NİMETLERİNDEN NASİBİNİ ALIYOR

KUMRU BÜYÜKŞEHİR NİMETLERİNDEN NASİBİNİ ALIYOR
  • GENEL / SİYASET
  • 27 Temmuz 2018
  • KUMRU BÜYÜKŞEHİR NİMETLERİNDEN NASİBİNİ ALIYOR için yorumlar kapalı
  • 235 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde Kumru ilçe merkezi tarihinde ilk kez sıcak asfalta kavuşuyor. Kumru ilçesinin Büyükşehir’in nimetlerinden nasibini almaya devam ettiğini söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Bugüne kadar 91 km asfalt ve 7.5 km beton yol çalışması yaptığımız Kumru ilçemizin merkezini tarihinde ilk defa sıcak asfaltla buluşturacağız” dedi.

ALTYAPININ ARDINDAN ASFALT DÖKÜMÜ YAPILACAKA

Büyükşehir Belediyesi, Kumru ilçe merkezinde yapacağı sıcak asfalt çalışmasıyla ilçe halkına rahat ve konforlu ulaşım hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, “İlçe merkezinde parke sökümü ve altyapı çalışması yapan ekiplerimiz, 700 metrelik güzergâhı sıcak asfaltla buluşturacak. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak standartları yüksek ve modern bir yolu Kumrulu hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Kumru ilçesinde yatırımların devam edeceğini belirten Başkan Enver Yılmaz, “Büyükşehir Belediyesi olarak, Kumru ilçemizin yol konusundaki sorunlarını çözmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizde bu zamana kadar 91 km asfalt ve 7.5 km beton yol çalışması yaptık. Bu yılki hedefimiz ise 88 km asfalt ve 7 km beton yolu hizmete sunmak” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ