Ordu Haber – Ordu Times

HİLMİ GÜLER, 31 MART’TA 2 MİLYARLIK MİLLETİN GELECEĞİ ŞEKİLLENECEK

HİLMİ GÜLER, 31 MART’TA 2 MİLYARLIK MİLLETİN GELECEĞİ ŞEKİLLENECEK
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 09 Mart 2019
  • HİLMİ GÜLER, 31 MART’TA 2 MİLYARLIK MİLLETİN GELECEĞİ ŞEKİLLENECEK için yorumlar kapalı
  • 428 KEZ OKUNDU

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 31 Mart seçimlerinin sıradan ve basit bir seçim olmadığını belirterek, “Bu seçim öyle göründüğü gibi basit ve sıradan bir seçim değildir. Bu seçim 2 milyarlık mazlum milletin geleceğinin şekillendiği seçimidir” dedi.

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçe gezileri kapsamında ziyaret ettiği Korgan’da çiçeklerle karşılandı. İlçe gezileri kapsamında Korgan ilçesine ziyarette bulunan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Korgan Meydanına girerken coşkulu bir kalabalık ile karşılaştı. Güler’in konuşmasından önce Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, yeni dönemde yapılacak projelerini açıkladı. Hilmi Güler, Belediye başkanı Tuncay Kiraz’ın ardından kalabalığa hitap etti. Bu sırada meydanın etrafında bulunan inşaattaki işçilerde işi bırakıp Güler’in konuşmasını dinledi. Konuşması sık sık coşkulu sloganlarla kesilen Hilmi Güler, 31 Mart seçimlerinin sıradan ve basit bir seçim olmadığına dikkat çekti. Güler, “31 Mart tarihi bir takvim değildir. 31 Mart bir seçim günü değildir. 31 Mart, yalnızca Türk milletinin değil, bütün gönül coğrafyamızda yaşayan 2 milyar mazlum milletin geleceğinin seçimidir” dedi.

“ORDU, KARADENİZ’İN YILDIZI PARLAYAN ŞEHRİ OLACAK”

Yeni dönemde Ordu’nun Karadeniz’in yıldızı parlayan şehirlerinden biri olacağını söyleyen Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 1994 yılından beri birlikte çalıştıklarını dile getirdi. Güler, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde önce İSKİ, sonra İGDAŞ, daha sonra kabinede Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak birlikte çalıştık. Önce İstanbul’u, sonra Türkiye’yi hep birlikte kalkındırdık, şimdi sıra Ordu’da. Bunu sizinle yapacağız, hep beraber çalışacağız. Biz buraya oturmak için gelmedik iş yapmak için geldik” dedi.

Güler, konuşmasına şöyle devam etti: “Tuncay söz verdikleriniz hepsini yapacak. Eğer olurda 1-2 yetiştiremezse devreye ben gireceğim. Benim yapamadığım olursa devreye sayın Cumhurbaşkanımız girecek. Ama Korgan’a ne söz verdiysek yapacağız” diye konuştu.

Güler, mitingin ardından Cumhur İttifakı temsilcisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korgan İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Hilmi Güler ve beraberindeki heyet, MHP Korgan İlçe başkanı Adem Şentürk ve yönetim kurulu üyeleriyle durum değerlendirmesi yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ