Ordu Haber – Ordu Times

ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINA DAHA DUYARLI OLMALIYIZ

ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINA DAHA DUYARLI OLMALIYIZ
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 02 Aralık 2018
  • ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINA DAHA DUYARLI OLMALIYIZ için yorumlar kapalı
  • 258 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında, 3 Aralık’ın bilinçlenme ve farkındalık oluşturma günü olduğuna vurgu yapan Başkan Tekintaş, şu ifadelere yer verdi:

Engellilerin topluma kazandırılması, sorunlarına dikkat çekilmesi ve bu sorunların ortadan kaldırılması için toplum bilincini artırmak hedefiyle 3 Aralık günü, tüm dünyada “Dünya Engelliler Günü” olarak kabul edilmektedir.

Hepimiz insanız ve toplumun birer parçasıyız. Özel günlerde günün anlam ve önemine değinilirken aynı zamanda ne ölçüde gelişim sağlandığının muhasebesini yapmak bizleri daha verimli çalışmalar üretme konusunda teşvik edecektir. 3 Aralık bilinçlenme, toplumda engellilere yönelik farkındalık oluşturma günüdür.

Her insanın bir engelli adayı olduğu bilinciyle, tüm vatandaşlarımızı engellilerimizin sorunlarına daha duyarlı olmaya davet ediyor, hayata engelleri ile tutunmaya çalışan bütün kardeşlerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü tebrik ediyorum.

Tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ