Ordu Haber – Ordu Times

CENAZE HİZMETLERİ BİNASINDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

CENAZE HİZMETLERİ BİNASINDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI
  • EKONOMİ / GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 04 Şubat 2019
  • CENAZE HİZMETLERİ BİNASINDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI için yorumlar kapalı
  • 267 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesinde, 3 bin 132 m2lik alanda inşa edilen Cenaze Hizmetleri binasında çalışmalar tamamlandı.

“MODERN BİR YAPIYA KAVUŞTU”

İçerisinde 6 gasilhanenin yanı sıra birçok birimin de yer aldığı yeni Cenaze Hizmetleri binasının yakın zamanda açılacağını belirten Büyükşehir Belediyesi Başkanı Engin Tekintaş, “Bay ve bayan cenazeleri için ayrı ayrı 3’er adet gasilhane, aynı anda 9 cenazenin tutulabileceği morg, taziye odası, dinlenme odası, idari birimler ve toplantı odasının da yer aldığı modern Cenaze Hizmetleri binamızda çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte güzel bir mekân ortaya çıktı. Yeni bina sayesinde vatandaşlarımız cenaze hizmetlerinden daha düzenli ve hızlı bir şekilde faydalanabilecek” dedi.

“AMACIMIZ HALKIN MEMNUNİYETİNİ ARTIRMAK”

Binanın uzun yıllar vatandaşlara hizmet verecek bir yapıda inşa edildiğini ifade eden Başkan Tekintaş, “Ordu ilimiz Türkiye’de en fazla mezarlık alanı bulunan iller arasında gösteriliyor. Hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesi hususunda Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bu bina cenaze hizmetlerinin daha iyi şartlarda sunulması ve halkın memnuniyetini de artırmak amacıyla hayata geçirilen bir yatırımdır. Büyükşehir Belediyesi olarak cenaze sahiplerinin talep etmesi durumunda cenazenin defnedilmesiyle ilgili her türlü işlemi ücretsiz olarak yerine getiriyoruz. Bu güzel mekânın şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ