Ordu Haber – Ordu Times

ÇATALPINAR’IN ÖZLEMLE BEKLEDİĞİ YATIRIM

ÇATALPINAR’IN ÖZLEMLE BEKLEDİĞİ YATIRIM
  • EKONOMİ
  • 28 Nisan 2020
  • ÇATALPINAR’IN ÖZLEMLE BEKLEDİĞİ YATIRIM için yorumlar kapalı
  • 403 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çatalpınar ilçesinin önemli bağlantı yollarından biri olan ve yıllardır özlemle beklenen 5.5 km’lik güzergahta sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Karahamza Mahallesi ile Hatipler Mahallesi bağlantı yolu olarak bilinen ve halkın yoğun olarak kullandığı güzergâh, aynı zamanda Korgan karayolunun Fatsa, Çatalpınar, Aybastı karayoluna direk bağlantısını sağlıyor.

“5.5 METRE UZUNLUĞUNDA VE 6 METRE GENİŞLİĞİNDE”

Sıcak asfalt çalışmalarını İlçe Belediye Başkanı Ahmet Türe ve mahalle muhtarları ile yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Çatalpınar’ı Korgan’a bağlayan Karahamza mahallesindeki asfalt çalışmalarını yerinde inceliyoruz. Yaklaşık 5.5 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki bu yol karayoluna bağlantı sağlayan önemli bir güzergah. Bu yolla ulaşımdaki mesafeyi de kısaltmış oluyoruz. İnşallah çalışmaları kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

“BU ÇALIŞMAYI YILLARDIR BEKLİYORDUK”

Başkan Güler ve ekibine teşekkür eden Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, “Yolun yapımına emek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ediyorum. Korgan ve Çatalpınar’ı birbirine bağlayan ana yolda yapılan bu çalışmayı yıllardır bekliyorduk. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ