Ordu Haber – Ordu Times

BÜYÜKŞEHİR’DEN TENEFFÜS ÇOCUK ŞENLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN TENEFFÜS ÇOCUK ŞENLİĞİ

TRT Çocuk başta olmak üzere birçok televizyon kanalında başarılı çalışmalara imza atan Televizyon Programcısı ve Tiyatro Sanatçısı Hüseyin Goncagül ve ekibi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Müftülüğünün katkılarıyla organize edilen “Teneffüs Çocuk Şenliği”nde Ordulularla bir araya geldi.

ÇOCUKLARA DOLUDİZGİN PROGRAM SUNULDU

Altınordu Tayfun Gürsoy Parkı’nda Altınordu İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencilere yıl sonu etkinliği düzenlendi. Yüzlerce öğrencinin ve ailenin katıldığı etkinlik kapsamında Televizyon Programcısı ve Tiyatro Sanatçısı Hüseyin Goncagül ve tiyatro ekibince ücretsiz oyunlar ve gösteriler sergilendi.

Hem çocuklara hem de anne ve babalara hitap eden programda Karagöz-Hacivat gösterisi; Jonglör, Lobut gibi akrobatik gösteriler; ateş gösterisi ve çeşitli skeçler yer aldı. Yarışmalarla çocukların dâhil edildiği programda sürpriz hediyeler de dağıtıldı.

İZLEYİCİLER FARKLI BİR DENEYİM YAŞADI

Karagöz ve Hacivat tiplemeleri ile eğlenceli dakikalar geçiren izleyiciler, ilahi, şiir ve dualara da eşlik ettiler. Akrobatik gösteriler ve ateş gösterilerinin ilgiyle izlendiği şenlikte vatandaşlar farklı bir deneyim yaşadılar. Müzikler eşliğinde sunulan programda çocuklar şaşkınlıklarını gizleyemezken doyasıya eğlendiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ