Ordu Haber – Ordu Times

BİNALİ YILDIRIM’DAN HİLMİ GÜLER’E SÜRPRİZ TELEFON

BİNALİ YILDIRIM’DAN HİLMİ GÜLER’E SÜRPRİZ TELEFON
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 02 Mart 2019
  • BİNALİ YILDIRIM’DAN HİLMİ GÜLER’E SÜRPRİZ TELEFON için yorumlar kapalı
  • 230 KEZ OKUNDU

AK PARTİ ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET HİLMİ GÜLER, AYBASTI İLÇESİNDE VATANDAŞLARIN SORULARINI CEVAPLADIĞI SIRADA AK PARTİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİNALİ YILDIRIM’DAN GELEN TELEFONA CEVAP VERDİ, AYBASTI HALKINI GÖRÜNTÜLÜ OLARAK BİNALİ YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜRDÜ

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Aybastı ilçesinde vatandaşların sorularını cevapladığı sırada AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım telefonla arayarak sürpriz yaptı. Görüntülü olarak Aybastı halkına seslenen Yıldırım “Ordu İstanbul el ele” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, 31 Mart yerel seçimi için başlattığı çalışmalar kapsamında, beraberindeki heyet ile Ordu’nun Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı ilçelerine giderek, bölge halkı ve esnafla bir araya geldi. Ziyaret ettiği ilçelerde coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Güler, vatandaşların taleplerini dinledi. Aybastılı vatandaşlarla akşam yemeğinde bir araya gelen Güler, vatandaşların sorularını cevapladığı sırada AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’dan gelen telefona cevap verdi, Aybastı halkını görüntülü olarak Binali Yıldırım ile görüştürdü.

‘ORDU İSTANBUL EL ELE’

Görüntülü arama esnasında Güler’in Yıldırım’a ‘Aybastı için ne yaptığımızı söyler misiniz’ sorusu üzerine Yıldırım, “Aybastı için ne yaptığımızı söylememize bile gerek yok. Aybastı’dan şehir merkezine giderken yol önceden nasıldı şimdi nasıl? O dağlardan geçen o yolları nasıl yaptığımızı, nasıl güzelleştirdiğimizi Aybastılı hemşerilerimiz iyi bilir. Perşembe Yaylasına, Tokat Reşadiye’ye gidiş yolunu nasıl yaptığımızı iyi bilirler” diyerek Güler’in sorusuna cevap verdi.

Öte yandan görüşme esnasında vatandaşların Aybastı’ya daveti üzerine Yıldırım, “İlk fırsatta geleceğim. Ordu İstanbul el ele” yanıtı verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ