Ordu Haber – Ordu Times

Bayan Yavuz, Huzurevi Sakinlerini Mutlu Etti

Bayan Yavuz, Huzurevi Sakinlerini Mutlu Etti
  • GENEL / GÜNDEM
  • 06 Mart 2020
  • Bayan Yavuz, Huzurevi Sakinlerini Mutlu Etti için yorumlar kapalı
  • 915 KEZ OKUNDU
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz,  işadamı eşleri ile birlikte Ahmet Cemal Mağden Huzurevi sakinlerine ziyarette  bulundu.
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un öncülüğünde, Huzurevi salonunda gerçekleştirilen  programda  huzurevi sakinlerinin mutluluğu yüzlerine yansıdı.
Kendi elleri ile hazırladıkları ev yemeklerini Huzurevi sakinleri ile paylaşan Selda Yavuz ve işadamı eşleri, toplam 140 yaşlının kaldığı huzurevinde her biri ile tek tek yakından ilgilenerek, hatırlarını  sordular ve sohbet etme imkanı buldular.
Kimi yaşlılar öyle mutluydu ki zaman zaman eskiye dönüp güzel anıları Bayan Yavuz ve işadamı eşleri ile paylaştılar.
Fırsat bulduğu her anında Huzurevi sakinleri ile bir araya gelmeye özen gösteren Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, her zamanki gibi sevgisini yürekten hissettirdiği programda, her daim yaşlıların yanında olduklarının  altını çizdi.
“Yaşlılarımızı ziyaret etmek, hayır dualarını almak istedik” diyen Bayan Yavuz, ”Yaşlılarımız bizim baştacımızdır. Tek istekleri ise sevgi. Bizler de bugün işadamlarımızın değerli eşleri ile birlikte Ahmet Cemal Mağden Huzurevinde kalan yaşlılarımızı ziyaret edelim, onları sevgiyle kucaklayalım, yalnız olmadıklarını hissettirelim istedik. Beraber yemek yedik, anılarını dinledik, onlarla güzel vakit geçirdik. Huzurevi sakinlerimize sevgi ve saygılarımızı bir kez daha iletirken, işadamlarımızın değerli eşlerine de ayrı ayrı  teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.
Çeşitli hediyelerin  takdim edildiği  programda oldukça neşeli oldukları gözlenen huzurevi sakinleri, Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz ile işadamı eşlerine sarılarak teşekkür ettiler.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ