Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

BAŞKAN TOMAKİN, ONLARI KORUYUN , ÜZMEYİN YETER

BAŞKAN TOMAKİN, ONLARI KORUYUN , ÜZMEYİN YETER
  • SAGLIK / SİYASET
  • 29 Haziran 2021
  • BAŞKAN TOMAKİN, ONLARI KORUYUN , ÜZMEYİN YETER için yorumlar kapalı
  • 170 KEZ OKUNDU

Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, son zamanlarda Türkiye’de ve Ordu ‘da sağlık çalışanlarına karşı yapılan şiddeti kınayarak , sağlığımız için gece gündüz demeden çalışan sağlık emekçilerine karşı daha duyarlı olunması gerektiğini ifade ederek lütfen onlara el kaldırmayalım dedi.

Başkan Tomakin, kimse endişelenmesin , kimse merak etmesin, hiçbir doktor , hiçbir sağlık .çalışanı sizin hastanıza zarar verecek en ufak bir eylemde bulunmaz , hatta sizden daha fazla hastası sağlığına kavuşsun diye can hıraş görev yapar, hal böyle iken , doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarına karşı yapılan şiddet eylemi bizleri üzmektedir. Her konuda dünya’ya örnek olmuş bir sağlık sistemimiz var, doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız , pırıl , pırıl , yapmayalım ,enpati yapalım, kendimizi sağlık çalışanların yerine koyalım , ne kadar başarabiliriz düşünelim . En son Ordu Eğitim araştırma hastanesinde bir servis hastasının , onu tedavi eden, ona şifa vermek isteyen servis doktoruna karşı şiddet uygulaması bizleri ziyadesi ile üzmüştür dedi.

SAĞLIK PERSONELİ VE DOKTORLARIMIZ SİZİN EVLATLARINIZ, ONLAR SİZDEN ALKIŞ BEKLEMİYOR, ONLARI KORUYUN , ÜZMEYİN YETER

Başkan Tomakin,3. Dünya savaşını yaşadığımız bir zaman dilimindeyiz diyerek, 1. Ve 2. Dünya savaşları barutla yapılan savaşlardı, 3. Dünya savaşı ise içinde bulunduğumuz Covid virüsü ile verdiğimiz biyolojik bir savaş, dünya genelinde 1 Milyon’a yakın can kaybı, Türkiye’de 40 Bin insanımızı biyolojik savaşta kaybettik. Bu çetin dönemde en çok çalışan varını yoğunu ortaya koyan baş tacımız doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızdı ,o çetin günlerde sağlık emekçilerimizin gece gündüz demeden çalışmalarını Televizyonlarda izlerken hem üzüldük , hem gurur duyduk, Avrupa ülkelerinde görevliler yaşlıları bırakıp kaçtı bunu seyrettik. Ne olur , doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza karşı eylem yapmaya kalkarken bir kez daha düşünelim. doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza karşı yapılan bu olayı tekrar kınıyorum , bir daha tekerrür etmemesi için ALLAH (cc) aşkına vicdanlara seslenmek istiyorum, sağlık personeli ve doktorlarımız sizin evlatlarınız, onlar sizden alkış beklemiyor, onları koruyun , üzmeyin yeter dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ