Ordu Haber – Ordu Times

BAŞKAN TEKİNTAŞ, YENİ MAHALLE HER ALANDA GÖZ BEBEĞİ BİR MAHALLE OLACAK

BAŞKAN TEKİNTAŞ, YENİ MAHALLE HER ALANDA GÖZ BEBEĞİ BİR MAHALLE OLACAK
  • GENEL / SİYASET
  • 25 Temmuz 2018
  • BAŞKAN TEKİNTAŞ, YENİ MAHALLE HER ALANDA GÖZ BEBEĞİ BİR MAHALLE OLACAK için yorumlar kapalı
  • 204 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Yeni Mahallede yapımına başlanan 11 km’lik sıcak asfalt ve peyzaj çalışmaları ile mahallenin göz bebeği bir mekan haline geleceğini söyledi.

Altınordu Belediyesi ilçede yaptığı çalışmalarla değişim ve dönüşüme imza atıyor. Birçok mahallede hizmetlerini eksiksiz sürdüren Altınordu Belediyesi yaptığı çalışmalarla mahallelerin çehresini değiştiriyor. Bu kapsamda şehrin merkezi konumunda bulunan Yeni Mahallede çalışma başlatan Altınordu Belediyesi, 11 km’lik sıcak asfalt ve caddelerde yapacağı peyzaj çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “YENİ MAHALLE HER ALANDA GÖZ BEBEĞİ BİR MAHALLE OLACAK”

Yeni Mahallede sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Yeni Mahallede çok önemli çalışmalar yapacaklarını belirtti. Alt yapıdan üst yapıya, peyzaj çalışmalarından parklara kadar birçok alanda yapılacak olan çalışmalarla Yeni Mahallenin göz bebeği bir mahalle olacağını ifade eden Başkan Tekintaş, “Altınordu ilçemizin kalbi Yeni Mahallede parke olan cadde ve sokakların kentsel dönüşüm adı altında kalanları dışındaki tüm alanlardaki parkeleri sökerek yağmur suyu hatlarını yenileyeceğiz. Bu çalışmaların ardından 11 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Yeni Mahalle kaldırımlarıyla, kapalı sokaklarıyla, oturma mekanlarıyla göz bebeği bir mahalle haline gelecek. Yapılan tüm bu çalışmalar mahallemize ayrı bir değer katacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KONDAK: “BAŞKANIMIZ ENGİN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın Yeni Mahallede gerçekleştirdiği gezide kendisine eşlik eden Yeni Mahalle Muhtarı Nihat Kondak, yapılan çalışmaları değerlendirdi. Geçmiş yıllarda yapılmayan hizmetleri aldıklarını dile getiren Kondak, “Eskiden bir belediye bir sokağa parke döşer ve onunla bir seçim dönemi geçirirdi ama şimdi ilçenin en uzak mahallesinden merkez mahallesine hizmetler yapılıyor. Yeni Mahallemizde bu hizmetlerden yararlanıyor. Yeni Mahallemizde yapılacak olan tüm çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a teşekkür ediyor, vatandaşlarımıza da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın Yeni Mahallede yaptığı inceleme gezisi mahalle esnafını ziyaret etmesinin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ