Ordu Haber – Ordu Times

BAŞKAN TEKİNTAŞ, OLUŞTURDUĞUMUZ VİZYONEL YAPININ DEVAM ETMESİNİ İSİYORUZ

BAŞKAN TEKİNTAŞ, OLUŞTURDUĞUMUZ VİZYONEL YAPININ DEVAM ETMESİNİ İSİYORUZ
  • GENEL / SİYASET
  • 28 Eylül 2018
  • BAŞKAN TEKİNTAŞ, OLUŞTURDUĞUMUZ VİZYONEL YAPININ DEVAM ETMESİNİ İSİYORUZ için yorumlar kapalı
  • 574 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesindeki personelle vedalaştı.

Enver Yılmaz’ın istifasının ardından boşalan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen eski Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesindeki mesai arkadaşlarıyla vedalaştı. Altınordu Belediyesi’nde düzenlenen vedalaşma programına İlçe Belediye Başkanları, birim müdürleri ve Altınordu Belediyesi personelleri katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “OLUŞTURDUĞUMUZ VİZYONEL YAPININ DEVAM ETMESİNİ İSİYORUZ”

Gerçekleştirilen törende konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, düzenlenen programının bir veda değil bir helalleşme olduğunu söyledi. Altınordu Belediyesi olarak oluşturulan vizyonel yapının bozulmadan devam etmesi temennisinde bulunan Başkan Tekintaş, “Bu bir veda değil helalleşmedir. Bir binadan başka bir binaya geçiyoruz bu da kaderin bir tecellisidir. Altınordu Belediyesi’nden oluşturduğumuz vizyonel yapının bozulmadan devam etmesini istiyoruz. Yağmur çamur demeden, soğukta, güneşte bu şehrin temiz kalabilmesi için bu şehrin alt yapısından üst yapısına kadar modernleştirmek için gece-gündüz demeden çalışan arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“ORDU’NUN TAMAMINI YÖNETMEK NASİP OLDU, BU DURUM SİZLER İÇİN BÜYÜK ONUR”

Kaderin tecelli etmesi üzerine Ordu’nun tamamını yönetmenin nasip olduğunu ve bu durumun Altınordu Belediyesi için büyük bir onur olduğunu ifade eden Başkan Tekintaş, “Biz ne istiyorsak millet için istedik, ne yapılsın diyorsak millet için yapılsın dedik. Biliyoruz ki yapılan bu hizmetler ne kadar kalıcı olursa, tasarruflu yapılırsa karşılığı milletin duasıdır. Bugün bu gönül birliğimizi ve kardeşliğimizi bir araya getirerek sizlerle birlikteyiz. Beraber kurduğumuz bu belediyenin başındaki bir kardeşiniz olarak kaderimizin tecelli etmesi ile bu şehrin tamamını yönetmek nasip oldu. Bu sizler için en büyük teselli en büyük onurdur” diye konuştu.

“AK PARTİ’NİN AYDINLIK YÜZÜNÜ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

2019 Yerel seçimlerine 19 ilçe ve Büyükşehir Belediyesi ile kol kola, enerji ve güçle gideceklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Bugün karşınızda Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bulunuyorum ve bundan dolayı sizler adına çok mutluyum. Bize bu görevi layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Merkezimize, AK Parti Grubumuza ve Ordu Büyükşehir Belediye Meclisimize sonsuz teşekkür ediyorum. 19 ilçemiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte aynı enerji ve güçle kol kola 31 Mart seçimlerine giderken AK Parti’nin ortaya koyduğu aydınlık yüzünü birlikte geleceğe taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi’ndeki çalışanlarıyla tek tek vedalaştı. Gerçekleştirilen vedalaşma programında Başkan Tekintaş ve personeller duygusal anlar yaşadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ