Ordu Haber – Ordu Times

Başkan Tekintaş İtfaiyeciler Haftasını Kutladı

Başkan Tekintaş İtfaiyeciler Haftasını Kutladı
  • GENEL / SİYASET
  • 27 Eylül 2018
  • Başkan Tekintaş İtfaiyeciler Haftasını Kutladı için yorumlar kapalı
  • 390 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş 25 Eylül – 01 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiyecilik Haftası” münasebetiyle Altınordu ilçesinde bulunan İtfaiye Dairesi Başkanlığını ziyaret etti.

İtfaiye mensuplarını selamlayarak haftalarını tebrik eden Başkan Tekintaş, daha sonra birimleri gezerek, itfaiye araç ve gereçlerinde incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından bir açıklama yapan Başkan Engin Tekintaş, “İtfaiye teşkilatımızın çok kıymetli mensupları olan sizlerin İtfaiye Haftanızı tebrik ederim. Her an göreve hazır olduğunuzu görmekten son derece mutlu oldum” dedi.

HER TÜRLÜ OLUMSUZLUĞA KARŞI GÖREVE HAZIRIZ

İtfaiye teşkilatının her geçen yıl daha da güçlenerek yoluna devam ettiğini belirten Başkan Tekintaş, “İlimizde herhangi bir afet durumunda can ve mal kaybı olmaması için her türlü olumsuzluğa karşı gerekli müdahaleler göreve hazır durumundadır. Her yıl gelişen ve değişen itfaiye teşkilatımız bundan sonra da ilk günkü heyecanla ve güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Büyükşehir Belediyesi itfaiye teşkilatı olarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla sorumluluğumuzun bilincinde olup hazırlıklarımızı en üst seviyede tutacağız. Gerektiğinde Türkiye’nin her yerinde müdahaleye ve yardıma hazır bir teşkilat olduğumuzu hissettireceğiz” dedi.

İTFAİYE TEŞKİLATINA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Engin Tekintaş itfaiye teşkilatının çok önemli olduğunu ve her zaman destek olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Yeni başladığımız görev dolayısıyla şunu bilmenizi istiyorum. Başkanınız olarak ben ve ilgili bütün birimler sizlerin çalışmalarına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Çok çalışmak bizim için en önemli hususlardan bir tanesi. Sizler de çalışmalarınızla her an göreve hazır olduğunuzu göstereceksiniz. Ben itfaiye teşkilatımızın her an göreve hazır olduğunu görüyorum. Daha önceki gün sel ve afet uyarısı dolayısıyla yapılan bildirimlerde itfaiye teşkilatımızın hazır olduğunu görmekten son derece mutlu oldum. Başta Altınordu, Fatsa ve Ünye olmak üzere ilçelerimizde hazır bulunan itfaiye birimlerimiz dolayısıyla Afet Koordinasyon Merkezi içerisinde önemli bir yer teşkil ediyoruz. Herhangi bir olumsuz durum karşısında tüm ekip ve ekipmanlarımız ile göreve hazırız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ