Ordu Haber – Ordu Times

BAŞKAN TEKİNTAŞ, DUR DURAK BİLMİYOR

BAŞKAN TEKİNTAŞ, DUR DURAK BİLMİYOR
  • GENEL / SİYASET
  • 07 Kasım 2018
  • BAŞKAN TEKİNTAŞ, DUR DURAK BİLMİYOR için yorumlar kapalı
  • 162 KEZ OKUNDU

“Biz Birlikte Ordu’yuz” sloganıyla yola koyulan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe ilçe gezerek, vatandaşlarla kucaklaşıyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan istifa sürecinin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle, Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AK Parti’nin adayı olarak seçime giren Engin Tekintaş, meclis üyelerinin oylarıyla başkanlığa seçildikten hemen sonra yaptığı uygulamalarla vatandaşlardan takdir topladı.
Başkan Tekintaş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yaptığı ilk konuşmada, “Biz Gönül Köprüsü inşa edeceğiz” derken, ilk uygulaması da bu açıklamasına paralel oldu ve Güvenlik personellerinin kullandığı ağır silahları toplatarak görevine başladı.
Başkan Tekintaş, “Makamlar milletindir” diyerek başkanlık makamının kapılarını ve gönlünü Ordululara açtı.
Vatandaşların isteklerine de kayıtsız kalmayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, su faturalarında yüzde 10 indirime giderek, Ordu genelinde su fiyatlarında 2 yıl önceki tarifeye geri döndürdü.
“İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” sözü gereği vatandaşın isteklerini ve dileklerini dikkate alan başkan Tekintaş, önümüzdeki süreçte Karadeniz’in ve Ordu’nun en önemli turizm merkezi olan Boztepe’ye ulaşımın en kolay yolu olan Teleferikte ve otopark ücretlerinde indirime gidileceğinin müjdesini verdi.
Her fırsatta vatandaşlarla kucaklaşan başkan Engin Tekintaş, ilçe ziyaretlerine ağırlık verdi ve ziyaret ettiği ilçelerde vatandaşlarla bir araya geliyor. “Biz bu şehir birlikte yönetiyoruz” dediği muhtarlar ve STK temsilcileriyle bir araya gelerek toplantılar gerçekleştiriyor.
“Daha güçlü Ordu için, bir olacağız, beraber olacağız. Biz 19 ilçemizle, hemşerilerimizle birlikte Orduyuz” diyen Engin Tekintaş, gece gündüz demeden Ordu için mesaisini harcamaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ