Ordu Haber – Ordu Times

BAŞKAN TAVLI, HİZMETLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

BAŞKAN TAVLI, HİZMETLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
  • GENEL
  • 30 Aralık 2020
  • BAŞKAN TAVLI, HİZMETLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ için yorumlar kapalı
  • 1.469 KEZ OKUNDU

Ordu Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajda, hemşehrilerinin yeni yılını kutlayarak, “Yeni yılda da şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Öncelikli hedefimiz ilçemizi daha ileriye götürmek olacak. Bu uğurda atılan her türlü adımı destekleyeceğiz.” dedi.

“HİZMETLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 2021 yılının hayırlar getirmesini, birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

Başkan Tavlı, Ünye’nin gelişmesi ve kalkınması için yeni yılda da yorulmadan, kararlılıkla koydukları hedeflere ilerlemek için çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

-“2020 yılı, Covid-19 salgınının gölgesinde geçti”-

2020 yılının Covid-19 salgını ve doğal afetlerle mücadele edilen bir yıl olduğunu belirten Başkan Tavlı, “2020 yılı, tüm dünyada Covid-19 salgınının gölgesinde geçti. Çin’den başlayıp hızla dünyanın her yerine yayılarak, küresel ekonomiyi ve toplumsal yaşamı derinden etkileyen salgın sınavında, uluslararası pazarlarda çok ciddi daralmalar yaşanırken ülkemizde erken dönemde alınan tedbirlerin faydasını gördük ve Türkiye, bu sınavı diğer ülkelere kıyasla nispeten daha az kayıpla geçirmeyi başardı. Dolayısıyla bu süreçten ülkemizin güçlenerek çıkacağına ve 2023-2071 hedefleri doğrultusunda kutlu yürüyüşüne devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

-“Yeni yılda da yorulmadan, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz”-

Ünye için, yılmadan çalışmalara devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, şunları söyledi:

“Yeni yılda da şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek için yorulmadan, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Öncelikli hedefimiz ilçemizi daha ileriye götürmek olacak. Bu uğurda atılan her türlü adımı destekleyeceğiz. Şehrimizin gelişmesi, kalkınması için koyduğumuz hedeflerimize ilerlemeyi sürdüreceğiz. Değerlerimiz bize birliği, beraberliği ve kardeşliği yüceltmeyi öğütlemektedir. Çalışmalarımızın tamamını bu anlayışla planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan ilçemize hizmet etme aşkının, aynı ilk günkü heyecanla 2021’de de devam edeceğine hiçbir hemşehrimizin şüphesi olmasın. Şükürler olsun ki, 2020’yi geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu. Acısıyla ve tatlısıyla bir yılı daha geride bırakırken kaybettiklerimiz, üzüntülerimiz ve sevinçlerimiz oldu. 2020 yılında aramızdan ayrılanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Yeni yılın hepimize, yuvalarımıza, şehrimize ve ülkemize sağlık, huzur ve sevinç getirmesini temenni ediyor, hemşehrilerimi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ