Ordu Haber – Ordu Times

Başkan Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Başkan Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 02 Haziran 2019
  • Başkan Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun için yorumlar kapalı
  • 623 KEZ OKUNDU

“Bayramın mutluluğunu paylaşarak daha anlamlı hale getirmeliyiz”
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, Bayramlar çok özel günlerdir. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşerilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Tavlı, mesajında, “Milletçe güzelliklerin, iyiliklerin, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulup yerini barışa bıraktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.
-“Bayramı birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.”-
Bayramların, birlik ve beraberliğin doruk noktaya ulaştığı günler olduğunu ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:
“Bayramlar çok özel günlerdir. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşerilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz. Ramazan Bayramı’nda akraba, komşu, eş dost, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi hatırlayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalıp, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Dünyanın birçok yerinde bu bayram sevincini bizim gibi yaşamayan insanların da olduğunu biliyor ve bu bayrama buruk kalplerle giren her insanın hüznünü, acısını da yüreğimizde taşıyoruz. Bu nedenle değişik coğrafyalarda darda, zorda, zulüm ve baskı altında kalan bütün insanların bir an evvel barışa ve huzura kavuşmalarını temenni ediyoruz. Aile büyüklerimize, akrabalarımıza ve komşularımıza hürmet ve muhabbetlerimizi gösterme bilinciyle bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Bayramı birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ünyeli hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Allah, bizleri daha nice bayramlara eriştirsin; kavuşmalarımız sıcak, samimi ve daim olsun.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ