Ordu Haber – Ordu Times

BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI

BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI
  • EKONOMİ / GENEL
  • 03 Mart 2020
  • BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI için yorumlar kapalı
  • 784 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Güler, yaya trafiğinin en yoğun olduğu Sırrıpaşa Caddesi’nde başlatılan Cephe ve Zemin İyileştirme çalışmaları için cadde esnafıyla toplantı gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Sırrıpaşa Caddesi’nde yürütülen çalışmaların istişaresi yapıldı. Başkan Güler toplantıda yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunurken aynı zamanda cadde esnafının talep ve önerileri de not edildi.

“YAPTIM OLDU ANLAYIŞI DEĞİL, ORTAK AKILLA YÜRÜTÜLEN BİR ANLAYIŞ”

Sırrıpaşa Caddesi’nde çalışan esnafların görüşlerinin büyük önem arz ettiğini belirten Başkan Güler, “Daha önceden İstanbul’da İstiklal Caddesi olsun Bağdat Caddesi olsun hepsinin doğal gaz ve altyapı çalışmalarını yaptık. Bu kararlılıkla aynı tempoyu Sırrıpaşa Cadde’sinde altyapı ve cephe iyileştirme çalışmalarıyla sürdürüyoruz. Bu caddemizde sadece estetik anlamda değişim yapmıyoruz. Altyapıyı da tamamen elden geçiriyoruz. Hepimiz Orduluyuz, hepimiz Ordu’nun güzelleştirilmesini istiyoruz. Bu anlamda caddede çalışan esnaflar olarak sizlerin de görüşlerinizin alınması bizler için büyük önem arz ediyor. Ordu’ya yaptım oldu anlayışını değil, ortak akılla yürütülen bir anlayışı benimsetmek istiyoruz. Sizin sunmuş olacağınız öneriler bizlerin de yolunu açacak. Çalışma süresince işlerinizde bir miktar düşme olacağı aşikâr. Ama çalışmalar tamamlandığında sizler ekonomik olarak güçleneceksiniz aynı zamanda Ordu da kazanmış olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ