Ordu Haber – Ordu Times

Başkan Adayı Adıgüzel seçim çalışmalarında tempo arttırdı.

Başkan Adayı Adıgüzel seçim çalışmalarında tempo arttırdı.
  • GENEL / SİYASET
  • 27 Şubat 2019
  • Başkan Adayı Adıgüzel seçim çalışmalarında tempo arttırdı. için yorumlar kapalı
  • 267 KEZ OKUNDU

Başkan Adayı Dr. Mustafa  Adıgüzel, bir günde 4 ilçeyi birden ziyaret ederek saha konusunda antrenmanlı olduğunu gösterdi. Kumru, Fatsa(İslamdağ), Ünye ve Altınordu’da seçim çalışmaları yürüten Dr. Mustafa Adıgüzel, her gittiği yerde vatandaşlarla görüştü, sohbet etti, dertlerini dinledi.

Kumru ve Fatsa’da vatandaştan çok güzel tepkiler alan Adıgüzel, ardından Ünye’ye geçti. Ünye’de İyi Parti adayı Berkay Torunoğlu ile ortak seçim çalışması yapan Adıgüzel, ortak basın açıklamasına katıldı. Burada yaptığı konuşmada “Berkay kardeşime başarılar diliyorum. Bizim ittifakımız kişisel beklentiler üzerine kurulmuş yapay bir ittifak değil, referandum günlerinden beri gelen, ülkenin şartlarının getirdiği doğal bir ittifaktır. Çağdaş, modern, sosyal belediyeciliği getireceğiz. Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine tüm Ordu için üreteceğiz.” dedi. Adıgüzel konuşmasına “Ünye’de gençlik, dinamizm ve tecrübemizle Ünye’de her şey İYİ ve GÜZEL olacak” şeklinde devam etti.

Altınordu’da mahalle mahalle gezerek çalışmalarını sürdüren CHP Ordu Adayı, bundan sonra 31 Mart’a kadar tempoyu arttırarak sürdüreceklerini belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ