Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

AŞKIN TÖREN GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

AŞKIN TÖREN GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören seçim çalışmalarına kurum ziyaretleriyle devam etti. Hastane ziyaretinde hastalara şifa dileyen, hayır duası alan Tören, ziyaretlerin ardından seçim otobüsüyle Altınorduluları selamladı.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören kurum ve kuruluşları ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü. Tören’in ilk durağı İl Emniyet Müdürlüğü oldu. Emniyet personellerine kolaylıklar dileyen Tören, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan’ı makamında ziyaret etti. Bir süre Erduğan ile sohbet eden Aşkın Tören, İl Emniyet Müdürüne Bursapor’u temsil eden timsah figürü hediye etti. Erduğan nazik davranışı sebebiyle Tören’e teşekkür etti.

YAŞLILARIN HAYIR DUASI DUYGULANDIRDI

Tören İl Emniyet Müdürü Erduğan ile istişarelerde bulunduktan sonra Altınordu Halk Sağlığı Laboratuvarı ve Aile Hekimliğini ziyaret etti. Burada personellerle sohbet eden görevlerinde başarılar dileyen Tören, hastalara da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Tören’in bir başka durağı Özel Sevgi Hastanesi oldu. Hastalarla sohbet eden ve acil şifalar dileyen Tören’e refakatçilerin ilgisi yoğun oldu. Yaşlı bir teyzenin hayır duası Tören’i duygulandırdı. Tören burada hastane yöneticileriyle de sohbet etti.

Aşkın Tören ilçede seçim otobüsüyle Altınorduluları da selamladı. Seçim otobüsünden halka seslenen Aşkın Tören kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tören şehir turunun ardından ise AKSA Doğalgaz’a ziyarette bulundu. Burada işlemler için bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Kurum yetkililerinden de ilçedeki doğal gaz kullanımı ve ileriye dönük firmanın hedefleriyle ilgili istişarelerde bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ