Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU’DA DÜZ MAHALLENİN ARA SOKAKLARINA ALTIN DOKUNUŞ

ALTINORDU’DA DÜZ MAHALLENİN ARA SOKAKLARINA ALTIN DOKUNUŞ
  • GENEL / SİYASET
  • 17 Eylül 2018
  • ALTINORDU’DA DÜZ MAHALLENİN ARA SOKAKLARINA ALTIN DOKUNUŞ için yorumlar kapalı
  • 467 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Düz Mahalle’de yapılan parke çalışması ile sokakların modern bir görünüm kazandığını, yapılan bu hizmetlerin ise vatandaşlar tarafından korunması gerektiğini söyledi.

Altınordu Belediyesi ulaşımda yaptığı çalışmalarla vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. İlçe genelinde sıcak asfalt ve beton yolda çığır açan Altınordu Belediyesi, şehir merkezinin ara sokaklarında yaptığı çalışmalarla da yayaların kullandığı alanları modern görünüme kavuşturuyor. Bu kapsamda Düz Mahalle 271 sokakta parke çalışması yapan Altınordu Belediyesi, sokağın modern bir görünüm kazanmasını sağladı. Yapılan çalışma kapsamında sokakta, bin 213 metrekare parke, 164 metre bordür ve 389 metre yağmur suyu oluğu işlemi gerçekleştirildi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ALTINORDU DEĞİŞİYOR, GELİŞİYOR, GÜZELLEŞİYOR”

Düz Mahalle’de gerçekleştirilen parke çalışmalarını yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yapılan hizmetler ara sokakların modern bir görünüm kazandığını söyledi. Vatandaşlardan yapılan çalışmaları koruyup kollamalarını isteyen Başkan Tekintaş, “Düz Mahallede yaptığımız özel çalışma ile sokaklarımızı alt yapısı, yağmur suyu hatları ve kaldırımları ile modern bir hale getirdik. Yaptığımız bu çalışma ile mahalledeki esnafımız ve sokakları kullanan vatandaşlarımız rahata kavuştu. Çalışmaların yapıldığı bu alanda vatandaşlarımızın duyarlı olmasını istiyoruz, gelişi güzel araç park ederek kimseyi mağdur etmemeliyiz. Ayrıca yapılan tüm hizmetlerin koruyup kollanması içinde vatandaşlarımıza büyük sorumluluk düşüyor. Altınordu değişiyor, gelişiyor, güzelleşiyor, bu değişimde katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

MUHTAR DÜZGÜN’DEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yapılan çalışmaları incelediği gezide kendisine eşlik eden Düz Mahalle Muhtarı Galip Düzgün, mahalleye önemli çalışmalar yapıldığını söyledi. İlerleyen günlerde yapılacak olan çalışmalarla mahallenin daha da değişeceğini aktaran Düzgün, tüm bu çalışmalar dolayısıyla Başkan Tekintaş’a teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı inceleme gezisinin ardından Düz Mahalle esnaflarını ziyaret etti. Tüm iş yerlerini tek tek ziyaret eden Başkan Tekintaş, esnafların çay sohbetine ortak oldu.

Yaptığı çalışmalar dolayısıyla Başkan Tekintaş’a teşekkürlerini ileten mahalle sakinleri ise yaşanan değişim ve dönüşümden dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ