Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU BELEDİYESİ ALT YAPI VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ ALT YAPI VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
  • EKONOMİ / GENEL
  • 20 Nisan 2020
  • ALTINORDU BELEDİYESİ ALT YAPI VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR için yorumlar kapalı
  • 667 KEZ OKUNDU

Altınordu belediyesi Kovid-19 pandemisi ile mücadelede işin hem dezenfeksiyon ve hijyen boyutu hem de sosyal boyutuyla Türkiye’ye örnek olabilecek çalışmalara imza atarken klasik belediyecilik faaliyetlerini de ihmal etmeden devam ettiriyor. Altınordu Belediyesi ekipleri bu kapsamda Yeni Mahalle eski sanayi sitesinde başlattığı yağmur suyu yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kovid-19 salgınının ülkemizde ilk ortaya çıktığı andan itibaren salgınla mücadele için her alanda çalışma yürüten Altınordu Belediyesi şehirde kesintisiz sürdürdüğü dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarının yanında işin sosyal boyutunu göz ardı etmeden salgının ekonomik risklerini en aza indirgemek için sosyal yönlü çalışmaları da aralıksız sürdürüyor.

ALT YAPI VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ SÜRÜYOR

Altınordu belediyesi örnek uygulamalar ve sosyal belediyecilik çalışmalarıyla öne çıkarken aynı zamanda klasik belediyecilik sorumluluklarını da ihmal etmiyor. Hem dış mahallelerde hem şehir merkezinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi Düz mahalle, Şirinevler mahallesi ve yeni sanayi bölgesinde altyapı çalışmaları kapsamında yıllardır sorun olan yağmur suyu hatlarını yenileme çalışmalarını tamamladı.

YENİ MAHALLEDE ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Altınordu belediyesi yeni mahallede bulunan eski sanayi bölgesinde alt yapı çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Aşırı yağışlarda su baskını yaşanan bölgede büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalarla yağmur suyu hatları tamamen yenileniyor.

Altınordu Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen hummalı çalışma ile yıpranmış ve kullanım ömrünü tamamlayan eski borular sökülerek yerine uzun ömürlü koruge borular döşeniyor.

BİRÇOK MAHALLE YAĞMUR SUYU PROBLEMİNDEN KURTULDU

Altınordu Belediyesi tarafından daha önce başlatılan ve yapılan çalışmaların ardından yağmur suyu problemlerinin ortadan kalktığı Düz Mahalle, Şirinevler Mahallesi ve Yeni Sanayi sitesinin ardından Yeni Mahalledeki çalışmaların da tamamlanması ile eski sanayi bölgesinin alt yapı sorunlarının ortadan kaldırılması hedefleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ