Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU BELEDİYESİ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MASKE VE ÇİÇEK DAĞITTI

ALTINORDU BELEDİYESİ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MASKE VE ÇİÇEK DAĞITTI
  • GÜNDEM
  • 17 Mayıs 2020
  • ALTINORDU BELEDİYESİ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MASKE VE ÇİÇEK DAĞITTI için yorumlar kapalı
  • 630 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi sokağa çıkma izni olan 65 yaş üstü vatandaşlara şehrin çeşitli noktalarına kurduğu stantlarda maske ve çiçek dağıttı.

“İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik” anlayışı ile hizmetlerine devam eden Altınordu Belediyesi pandemi sürecinde yaptığı başarılı çalışmalarla vatandaşların takdirini topluyor.

Koronavirs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan ve 17 Mayıs Pazar günü 12.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkma izni verilen 65 yaş ve üstü büyükler için bir çalışma yapan Altınordu Belediyesi şehrin birçok noktasına kurduğu stantlarla çiçek ve maske dağıtımı gerçekleştirdi.

‘Yeni Normale Bir Çiçekle Başlıyoruz’ etkinliğini bugünde sürdüren Altınordu Belediyesi maske dağıtımının yanı sıra 65 yaş üstü vatandaşlarımıza çiçek de hediye etti.

Çiçek dağıtımını değerlendiren vatandaşlar ise uygulama dolayısıyla Altınordu Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde gençler ve çocuklar için de maske ve çikolata dağıtımları yapan Altınordu Belediyesi, 65 yaş üstü ve sokağa çıkan tüm vatandaşlara zabıta ekiplerince sosyal mesafe kuralları uyarıları yapılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ