Ordu Haber – Ordu Times

AA yerel seçim hazırlıklarını tamamladı

AA yerel seçim hazırlıklarını tamamladı
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 25 Mart 2019
  • AA yerel seçim hazırlıklarını tamamladı için yorumlar kapalı
  • 434 KEZ OKUNDU

Seçim ve referandum sonuçlarını en hızlı ve doğru şekilde aktaran Anadolu Ajansı (AA), 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını 13 dilde yapacağı özel yayınla dünyanın dört bir yanındaki abonelerine ulaştıracak.

AA’nın başarısı YSK’nin kesin sonuçlarıyla tescillendi
AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, daha önceki seçimlerde AA’nın maruz kaldığı haksız ithamlara, teknik saldırılara ve algı operasyonlarına rağmen AA seçim sonuçlarının YSK sonuçlarıyla yüzde 100 örtüştüğünü, 31 Mart seçimlerine de kurum olarak aynı hassasiyetle hazırlandıklarını söyledi.

Kazancı,’Tüm kadromuzla, doğruyu en hızlı şekilde aktarmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Ulusal ve yerel medyamızla birlikte dünyadaki 2 bin 250 medya kuruluşuna özel yayınla hizmet sunacağız. 31 Mart seçimlerinde bir kez daha Türkiye’nin sesini dünyaya duyuracak ekibimize ve bizimle çalışacak medya kuruluşlarına başarılar diliyorum.’ dedi.

Anadolu Ajansı, Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını harita ve grafiklerle ‘secim.aa.com.tr’ internet adresinden duyuracak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ